Skip to content

Działaj Lokalnie

Witamy na stronach programu Działaj Lokalnie realizowanego przez Stowarzyszenie Europa i My we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce. Poprzez przyznawanie dotacji w otwartych konkursach grantowych pomagamy w budowaniu aktywnych społeczności lokalnych wokół różnych celów o charakterze dobra wspólnego. Naszym działaniom przyświeca hasło: DZIAŁAJ LOKALNIE, WYZWOLISZ SPOŁECZNĄ ENERGIĘ! Zapraszam do współpracy, Daniel Prędkopowicz, prezes Zarządu Stowarzyszenia Europa i My


 
OMNIbookw Książenicach już ruszył!
Fundacja Miasto-Ogród Książenice zaprasza mieszkańców Książenic oraz okolic do wspólnej pracy przy nowym projekcie realizowanym w ramach VIII edycji "Działaj Lokalnie" (program Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Stowarzyszenie Europa i My).

 
Dotacje Działaj Lokalnie 2013 przyznane!
7 dotacji o łącznej sumie 29.783 złotych dla lokalnych organizacji i grup nieformalnych to wynik ósmej edycji konkursu grantowego przeprowadzonego przez Stowarzyszenie Europa i My na terenie powiatu grodziskiego. Prezentujemy listę projektów, które komisja zakwalifikowała do dofinansowania. Przypominamy, że warunkiem przyznania dotacji jest poprawienie wniosków zgodnie z rekomendacjami Komisji Grantowej i wysokością przyznanej kwoty, przekazanymi bezpośrednio grantobiorcom.
Czytaj całość
 
Wyniki oceny formalnej 2013
11 wniosków na łączną kwotę dofinansowania 60.808 PLN wpłynęło w tegorocznej edycji programu Działaj Lokalnie. Prezentujemy wyniki oceny formalnej i gratulujemy przejścia do drugiego etapu - oceny merytorycznej.
Czytaj całość
 
Konkurs Działaj Lokalnie 2013 ogłoszony
Stowarzyszenie Europa i My po raz ósmy ogłasza konkurs grantowy w ramach programu „Działaj Lokalnie”. Tegoroczny budżet konkursu wynieść może aż 38 tys. zł, a każda organizacja pozarządowa lub grupa nieformalna może ubiegać się o dotację maksymalnie 6.000 zł. Na wnioski czekamy do 30 czerwca 2013 roku.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 7 z 54
A+ I A- I R=