Konkurs Działaj Lokalnie 2017

Wystartował tegoroczny konkurs grantowy w ramach programu „Działaj Lokalnie”. Budżet konkursu wynosi aż 55.200 zł, a każda organizacja pozarządowa lub grupa nieformalna może ubiegać się o dotację maksymalnie 6.000 zł. Na wnioski czekamy do 15 maja 2017 roku.

Kto może wziąć  udział?

dzialaj lokalnie X

Program adresowany jest do organizacji pozarządowych (fundacji, stowarzyszeń,  klubów) oraz grup nieformalnych, które mają swoją siedzibę i planują realizować swoje projekty na terenie powiatu grodziskiego (w gminach: Baranów, Jaktorów, Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Podkowa Leśna, Żabia Wola).Na jakie projekty czekamy?

Dofinansowanie mogą uzyskać te projekty, które inicjują współpracę mieszkańcówna rzecz dobra wspólnego i które służą pobudzaniu aspiracji rozwojowych, poprawie jakości życia. W rezultacie podejmowane działania mają przyczyniać się do budowania lokalnego kapitału społecznego. Program jest prowadzony z myślą o organizacjach pozarządowych oraz grupach nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej.

Jak złożyć wniosek?

zloz-wniosek-150x150


Wniosek należy wypełnić w specjalnie przygotowanym GENERATORZE WNIOSKÓW

Masz ciekawy pomysł na projekt, ale trudności sprawia Ci wypełnienie dokumentacji konkursowej? Potrzebujesz konsultacji w zakresie planowanych działań? Zapraszamy na konsultacje. Wystarczy umówić się telefonicznie (725 022 233 lub 606 131 593) lub mailowo.:  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. " Pobierz wniosek i regulamin konkursu
.

REGULAMIN KONKURSU